8mm, 20x8x60, Z4 Freza kietmetalinė su TiXco danga, grubiam darbui
Kodas
HN55RS4080


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
26,62 € 22,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
8mm, 20x8x60, Z4 Freza kietmetalinė su TiXco danga, grubiam darbui
8mm, 20x8x60, Z4 Freza kietmetalinė su TiXco danga, grubiam darbui Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui8mm, 20x8x60, Z4 Freza kietmetalinė su TiXco danga, grubiam darbui
8mm, 20x8x60, Z4 Freza kietmetalinė su TiXco danga, grubiam darbui greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | HN55RS4080 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Plienas, Plienas iki 50HRC, Ketus, Nerūdijantis plienas |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 8.00 |
| Pjaunanti dalis | 20 mm |
| Maksimalus Gylis | 20 mm |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Bendras Ilgis | 60 mm |
| Plunksnos | 4 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Grubiam |
| Serija | HN55RS |
| Naudojimo vaizdas | Frezavimas iš šono |
| Akcija | Ne |





Jungtis