8mm, 19/33x8x69, Z4, Freza plienui, nerūdijančiam plienui, HDS
Kodas
HDS842080GSHB


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
14,35 € 11,86 €
Vilnius Stock 1 day
3 vnt.
8mm, 19/33x8x69, Z4, Freza plienui, nerūdijančiam plienui, HDS
8mm, 19/33x8x69, Z4, Freza plienui, nerūdijančiam plienui, HDS Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui8mm, 19/33x8x69, Z4, Freza plienui, nerūdijančiam plienui, HDS
8mm, 19/33x8x69, Z4, Freza plienui, nerūdijančiam plienui, HDS greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | HDS842080GSHB |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Plienas, Ketus, Nerūdijantis plienas, Titano Lydiniai, Aliuminis |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 8.00 |
| Pjaunanti dalis | 19 mm |
| Maksimalus Gylis | 33 mm |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Bendras Ilgis | 69 mm |
| Plunksnos | 4 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | HDS |
| Įrankio korpuso medžiaga | HDS |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Naudojimo vaizdas | Frezavimas iš šono |
| Akcija | Ne |




