8mm, 12-24 x 8 x 70, Z1, DEIMANTINĖ FREZA, EC1H-812
Kodas
EC1H-812
93,17 € 77,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
8mm, 12-24 x 8 x 70, Z1, DEIMANTINĖ FREZA, EC1H-812
8mm, 12-24 x 8 x 70, Z1, DEIMANTINĖ FREZA, EC1H-812 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui8mm, 12-24 x 8 x 70, Z1, DEIMANTINĖ FREZA, EC1H-812
8mm, 12-24 x 8 x 70, Z1, DEIMANTINĖ FREZA, EC1H-812 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | EC1H-812 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Drožlių Plokštė, OSB, LMDP |
| Pritaikymas | Plastmasė, HPL, CFRP, Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 8.00 |
| Pjaunanti dalis | 12 mm |
| Maksimalus Gylis | 24 mm |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Bendras Ilgis | 70 mm |
| Plunksnos | 1 plunksna |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Deimantas |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |







Jungtis