8mm, 10x70, Kairinis grąžtas medienai
Kodas
A202L-080
18,15 € 15,00 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 3d.. Užklausti prieš užsakant.
8mm, 10x70, Kairinis grąžtas medienai
8mm, 10x70, Kairinis grąžtas medienai Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui8mm, 10x70, Kairinis grąžtas medienai
8mm, 10x70, Kairinis grąžtas medienai greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | A202L-080 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Užgalandinimas | NO |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 8.00 |
| Laikiklis įrankiui | 10 mm |
| Pjaunanti dalis | 45 mm |
| Bendras Ilgis | 70 mm |
| Serija | NO |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Akcija | Ne |






