6x7x6x54mm, Z-2, Freza Kietmetalinė TiAlN, G9444060
Kodas
G9444060
21,45 € 17,73 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
100 vnt.
6x7x6x54mm, Z-2, Freza Kietmetalinė TiAlN, G9444060
6 x 7 x 6 x 54mm, Z-2, Freza Kietmetalinė TiAlN, G9444060 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui6x7x6x54mm, Z-2, Freza Kietmetalinė TiAlN, G9444060
6x7x6x54mm, Z-2, Freza Kietmetalinė TiAlN, G9444060 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | G9444060 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Bronza, Nerūdijantis plienas, Ketus, Plienas |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 6.00 |
| Pjaunanti dalis | 7 mm |
| Maksimalus Gylis | 7 mm |
| Laikiklis įrankiui | 16 mm |
| Bendras Ilgis | 54 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | DIN 6527 |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | K2 |
| Akcija | Ne |







Jungtis