6mm, 6x50, Kietmetalinis centravimo grąžtas, 90°, SD-D6-90
Kodas
SD-D6-90


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
18,15 € 15,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
6mm, 6x50, Kietmetalinis centravimo grąžtas, 90°, SD-D6-90
6mm, 6x50, Kietmetalinis centravimo grąžtas, 90°, SD-D6-90 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui6mm, 6x50, Kietmetalinis centravimo grąžtas, 90°, SD-D6-90
6mm, 6x50, Kietmetalinis centravimo grąžtas, 90°, SD-D6-90 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | SD-D6-90 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Plienas, Ketus, Nerūdijantis plienas, Aliuminis |
| Užgalandinimas | 90 laipsnių |
| Danga | Tixco |
| Diametras | 6.00 |
| Laikiklis įrankiui | 6 mm |
| Pjaunanti dalis | 12 mm |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| DIN | Gamintojo |
| Serija | SD-D |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Akcija | Ne |





Jungtis