6mm, 60°, L-40, Graviravimo rinkinys
Kodas
ENG60KIT01


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
178,48 € 147,50 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
6mm, 60°, L-40, Graviravimo rinkinys
6mm, 60°, L-40, Graviravimo rinkinys Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui6mm, 60°, L-40, Graviravimo rinkinys
6mm, 60°, L-40, Graviravimo rinkinys greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | ENG60KIT01 |
|---|---|
| Paskirtis | Plienui |
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Diametras | 6.00 |
| LAIKIKLIO STANDARTAS | 6mm |
| Laikiklis įrankiui | Cilindrinis d = D |
| Pjaunanti dalis | 2 mm |
| Plokštelės Kodas Geometrija | ARMT0802 |
| Bendras Ilgis | 40 mm |
| Serija | NO |
| Pritaikymas | Plienas, Nerūdijantis plienas, Aliuminis |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Naudojimo vaizdas | Graviravimas |
| Akcija | Ne |





Jungtis