6mm, 38x6x80, Z1, Freza kietmetalinė, plastmasei frezuoti, poliruota
Kodas
13060B
52,38 € 43,29 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
6mm, 38x6x80, Z1, Freza kietmetalinė, plastmasei frezuoti, poliruota
6mm, 38x6x80, Z1, Freza kietmetalinė, plastmasei frezuoti, poliruota Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui6mm, 38x6x80, Z1, Freza kietmetalinė, plastmasei frezuoti, poliruota
6mm, 38x6x80, Z1, Freza kietmetalinė, plastmasei frezuoti, poliruota greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 13060B |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | BELIN |
| Paskirtis | Plastmasė |
| Pritaikymas | Plastmasė, Fanera, Medis |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 6.00 |
| Pjaunanti dalis | 38 mm |
| Maksimalus Gylis | 38 mm |
| Laikiklis įrankiui | 6 mm |
| Bendras Ilgis | 80 mm |
| Plunksnos | 1 plunksna |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam, Švariam |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |






Jungtis