6mm, 16x6x60, Z6, Kietmetalio freza švariam frezavimui, Korloy
Kodas
6-01-061738
45,69 € 37,76 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
KORLOY EUROPE 4 DAYS
10 vnt.
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
0 vnt.
6mm, 16x6x60, Z6, Kietmetalio freza švariam frezavimui, Korloy
6mm, 16x6x60, Z6, Kietmetalio freza švariam frezavimui, Korloy Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui6mm, 16x6x60, Z6, Kietmetalio freza švariam frezavimui, Korloy
6mm, 16x6x60, Z6, Kietmetalio freza švariam frezavimui, Korloy greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 6-01-061738 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | KORLOY |
| Paskirtis | Nerūdijančiam |
| Pritaikymas | Plienas |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 6.00 |
| Pjaunanti dalis | 16 mm |
| Maksimalus Gylis | 16 mm |
| Laikiklis įrankiui | 6 mm |
| Bendras Ilgis | 60 mm |
| Plunksnos | 6 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | SPS |
| Naudojimo vaizdas | Periferinis frezavimas |
| Akcija | Ne |







Jungtis