6mm, 13/21x6x57, Z4, Freza plienui, nerūdijančiam plienui, HDS
Kodas
HDS842060GSHB


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
10,88 € 8,99 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 2 tik
6mm, 13/21x6x57, Z4, Freza plienui, nerūdijančiam plienui, HDS
6mm, 13/21x6x57, Z4, Freza plienui, nerūdijančiam plienui, HDS Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui6mm, 13/21x6x57, Z4, Freza plienui, nerūdijančiam plienui, HDS
6mm, 13/21x6x57, Z4, Freza plienui, nerūdijančiam plienui, HDS greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | HDS842060GSHB |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Plienas, Ketus, Nerūdijantis plienas, Titano Lydiniai, Aliuminis |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 6.00 |
| Pjaunanti dalis | 13 mm |
| Maksimalus Gylis | 21 mm |
| Laikiklis įrankiui | 6 mm |
| Bendras Ilgis | 57 mm |
| Plunksnos | 4 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | HDS |
| Įrankio korpuso medžiaga | HDS |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Naudojimo vaizdas | Frezavimas iš šono |
| Akcija | Ne |




