6mm, 12x6x50, Z1 Freza kietmetalinė, poliruota, DLC, plastikui
Kodas
SFMP6-12-NB
42,35 € 35,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
6mm, 12x6x50, Z1 Freza kietmetalinė, poliruota, DLC, plastikui
6mm, 12x6x50, Z1 Freza kietmetalinė, poliruota, DLC, plastikui Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui6mm, 12x6x50, Z1 Freza kietmetalinė, poliruota, DLC, plastikui
6mm, 12x6x50, Z1 Freza kietmetalinė, poliruota, DLC, plastikui greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | SFMP6-12-NB |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Akrilikas PMMA, plexiglas |
| Pritaikymas | Aliuminis, Aliuminio kompozitas, Plastmasė, Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF |
| Danga | DLC Spalvotas |
| Diametras | 6.00 |
| Pjaunanti dalis | 12 mm |
| Maksimalus Gylis | 12 mm |
| Laikiklis įrankiui | 6 mm |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Plunksnos | 1 plunksna |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | PLASTIC-ECO |
| Akcija | Ne |







Jungtis