6mm, 12-40x12x70, Z1, Deimantinė freza, W430MG0060-009
Kodas
W430MG0060-009
117,37 € 97,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
6mm, 12-40x12x70, Z1, Deimantinė freza, W430MG0060-009
6mm, 12-40x12x70, Z1, Deimantinė freza, W430MG0060-009 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui6mm, 12-40x12x70, Z1, Deimantinė freza, W430MG0060-009
6mm, 12-40x12x70, Z1, Deimantinė freza, W430MG0060-009 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | W430MG0060-009 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Drožlių Plokštė, OSB, LMDP |
| Pritaikymas | Aliuminio kompozitas, Plastmasė, HPL, CFRP, Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 6.00 |
| Pjaunanti dalis | 12 mm |
| Maksimalus Gylis | 40 mm |
| Laikiklis įrankiui | 12 mm |
| Bendras Ilgis | 70 mm |
| Plunksnos | 1 plunksna |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Deimantas |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |







Jungtis