63mm, d-22, Z-11, RM6PC, Freza su plokštelėmis, WNGX-04, Korloy, RM6PCM063R-22-11-WN04
Kodas
1-06-054556
588,14 € 486,07 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
KORLOY EUROPE 4 DAYS
0 vnt.
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
11 vnt.
63mm, d-22, Z-11, RM6PC, Freza su plokštelėmis, WNGX-04, Korloy, RM6PCM063R-22-11-WN04
63mm, d-22, Z-11, RM6PC, Freza su plokštelėmis, WNGX-04, Korloy, RM6PCM063R-22-11-WN04 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui63mm, d-22, Z-11, RM6PC, Freza su plokštelėmis, WNGX-04, Korloy, RM6PCM063R-22-11-WN04
63mm, d-22, Z-11, RM6PC, Freza su plokštelėmis, WNGX-04, Korloy, RM6PCM063R-22-11-WN04 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 1-06-054556 |
|---|---|
| Paskirtis | Plienui |
| Gamintojas LOGO | KORLOY |
| Diametras | 63.00 |
| LAIKIKLIO STANDARTAS | d-22 mm |
| Laikiklis įrankiui | d-22 |
| Pjaunanti dalis | 22 mm |
| Plokštelės Kodas Geometrija | WNGX0403 |
| Bendras Ilgis | 40 mm |
| Serija | RM6 |
| Pritaikymas | Plienas, Nerūdijantis plienas, Aliuminis |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Naudojimo vaizdas | Frezavimas iš šono |
| Akcija | Ne |







Jungtis