60mm, freza medienos paviršiaus frezavimui su plokštelėmis
Kodas
FTP054-060.012.12


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
157,54 € 130,20 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 2 tik
60mm, freza medienos paviršiaus frezavimui su plokštelėmis
60mm, freza medienos paviršiaus frezavimui su plokštelėmis Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui60mm, freza medienos paviršiaus frezavimui su plokštelėmis
60mm, freza medienos paviršiaus frezavimui su plokštelėmis greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | FTP054-060.012.12 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 60.00 |
| Pjaunanti dalis | 12 mm |
| Maksimalus Gylis | 12 mm |
| Laikiklis įrankiui | 12 mm |
| Bendras Ilgis | 85 mm |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Naudojimo vaizdas | Paviršiau frezavimas |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |





Jungtis