60 mm, freza medienos paviršiaus frezavimui su plokštelėmis
Kodas
SCK6012Z3


TOP
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
72,60 € 60,00 €
Vilnius Stock 1 day
10 vnt.
60 mm, freza medienos paviršiaus frezavimui su plokštelėmis
60 mm, freza medienos paviršiaus frezavimui su plokštelėmis Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui60 mm, freza medienos paviršiaus frezavimui su plokštelėmis
60 mm, freza medienos paviršiaus frezavimui su plokštelėmis greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | SCK6012Z3 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 60.00 |
| Pjaunanti dalis | 12 mm |
| Maksimalus Gylis | NO |
| Laikiklis įrankiui | 12 mm |
| Bendras Ilgis | 80 mm |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |





Jungtis