60°, 9,5mm, V tipo freza, graviravimui, B-10, L-42mm, SistemiKlein
Kodas
HC110.095.R


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
19,00 € 15,70 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 2 tik
60°, 9,5mm, V tipo freza, graviravimui, B-10, L-42mm, SistemiKlein
60°, 9,5mm, V tipo freza, graviravimui, B-10, L-42mm, SistemiKlein Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui60°, 9,5mm, V tipo freza, graviravimui, B-10, L-42mm, SistemiKlein
60°, 9,5mm, V tipo freza, graviravimui, B-10, L-42mm, SistemiKlein greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | HC110.095.R |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | KLEIN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Plastmasė, Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 9.50 |
| Pjaunanti dalis | 10 mm |
| Maksimalus Gylis | 10 mm |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Bendras Ilgis | 42 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Naudojimo vaizdas | Graviravimas |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |




