6 x 6 x 13(18) x 57mm, Freza aliuminiui grubiam frezavimui, YG1, E5E40060
Kodas
E5E40060
66,72 € 55,14 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
23 vnt.
6 x 6 x 13(18) x 57mm, Freza aliuminiui grubiam frezavimui, YG1, E5E40060
6 x 6 x 13(18) x 57mm, Freza aliuminiui grubiam frezavimui, YG1, E5E40060 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui6 x 6 x 13(18) x 57mm, Freza aliuminiui grubiam frezavimui, YG1, E5E40060
6 x 6 x 13(18) x 57mm, Freza aliuminiui grubiam frezavimui, YG1, E5E40060 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | E5E40060 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Aliuminiui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Varis, Plastmasė |
| Danga | Poliruota vija |
| Diametras | 6.00 |
| Pjaunanti dalis | 13 mm |
| Maksimalus Gylis | 18 mm |
| Laikiklis įrankiui | 6 mm |
| Bendras Ilgis | 57 mm |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Grubiam |
| Serija | E5E39 |
| Naudojimo vaizdas | Frezavimas iš šono |
| Akcija | Ne |







Jungtis