6.4mm, 40x19x117, Medžio grąžtas kvadratinei kiaurymei, CARBIDEN
Kodas
SDB064


TOP
W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
12,10 € 10,00 €
Vilnius Stock 1 day
10 vnt.
6.4mm, 40x19x117, Medžio grąžtas kvadratinei kiaurymei, CARBIDEN
6.4mm, 40x19x117, Medžio grąžtas kvadratinei kiaurymei, CARBIDEN Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui6.4mm, 40x19x117, Medžio grąžtas kvadratinei kiaurymei, CARBIDEN
6.4mm, 40x19x117, Medžio grąžtas kvadratinei kiaurymei, CARBIDEN greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | SDB064 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Užgalandinimas | NO |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 6.40 |
| Laikiklis įrankiui | 19 mm |
| Pjaunanti dalis | 40 mm |
| Bendras Ilgis | 117 mm |
| Serija | NO |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Greitapjūvis Plienas |
| Akcija | Ne |





Jungtis