5mm, 52x86, 90° Grąžtas su kietmetalio dantimis, CARBIDEN
Kodas
24190500


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
27,10 € 22,40 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 2 tik
5mm, 52x86, 90° Grąžtas su kietmetalio dantimis, CARBIDEN
5mm, 52x86, 90° Grąžtas su kietmetalio dantimis, CARBIDEN Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui5mm, 52x86, 90° Grąžtas su kietmetalio dantimis, CARBIDEN
5mm, 52x86, 90° Grąžtas su kietmetalio dantimis, CARBIDEN greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 24190500 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Plienas, Plienas iki 50HRC |
| Užgalandinimas | 90 laipsnių |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 5.00 |
| Gylis x D | 10 x D |
| Pjaunanti dalis | 52 mm |
| Laikiklis įrankiui | 5 mm |
| Bendras Ilgis | 86 mm |
| DIN | DIN 338 |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |





Jungtis