5mm, 25/45x5x75, Z3 Freza kietmetalinė porolonui, CARBIDEN
Kodas
8730500
57,50 € 47,52 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
5mm, 25/45x5x75, Z3 Freza kietmetalinė porolonui, CARBIDEN
5mm, 25/45x5x75, Z3 Freza kietmetalinė porolonui, CARBIDEN Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui5mm, 25/45x5x75, Z3 Freza kietmetalinė porolonui, CARBIDEN
5mm, 25/45x5x75, Z3 Freza kietmetalinė porolonui, CARBIDEN greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 8730500 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Porolonas FOAM |
| Pritaikymas | Porolonas |
| Danga | Poliruota vija |
| Diametras | 5.00 |
| Pjaunanti dalis | 25 mm |
| Maksimalus Gylis | 45 mm |
| Laikiklis įrankiui | 5 mm |
| Bendras Ilgis | 75 mm |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Švariam, Galutinim |
| Serija | PLASTIC-PROFI |
| Akcija | Ne |







Jungtis