5mm, 20x6x60, Z2, Freza kietmetalinė su tiesia vija, DLC danga
Kodas
MFPD2522008
39,93 € 33,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
5mm, 20x6x60, Z2, Freza kietmetalinė su tiesia vija, DLC danga
5mm, 20x6x60, Z2, Freza kietmetalinė su tiesia vija, DLC danga Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui5mm, 20x6x60, Z2, Freza kietmetalinė su tiesia vija, DLC danga
5mm, 20x6x60, Z2, Freza kietmetalinė su tiesia vija, DLC danga greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | MFPD2522008 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Dulkių Plokštė, MDF |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Danga | DLC Spalvotas |
| Diametras | 5.00 |
| Pjaunanti dalis | 20 mm |
| Maksimalus Gylis | 20 mm |
| Laikiklis įrankiui | 6 mm |
| Bendras Ilgis | 60 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | ALU-ECO |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Akcija | Ne |






