5mm, 13x6x57, Z4, EHC595050, Freza plienui, SUPER HSS-PM TiAlN
Kodas
EHC595050


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
13,49 € 11,15 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
YG Europe stock 3d
100 vnt.
Liko 1 tik
5mm, 13x6x57, Z4, EHC595050, Freza plienui, SUPER HSS-PM TiAlN
5mm, 13x6x57, Z4, EHC595050, Freza plienui, SUPER HSS-PM TiAlN Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui5mm, 13x6x57, Z4, EHC595050, Freza plienui, SUPER HSS-PM TiAlN
5mm, 13x6x57, Z4, EHC595050, Freza plienui, SUPER HSS-PM TiAlN greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | EHC595050 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | NEW |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Bronza, Varis, Nerūdijantis plienas, Ketus, Plienas |
| Danga | TiAlN danga |
| Diametras | 5.00 |
| Pjaunanti dalis | 13 mm |
| Maksimalus Gylis | 13 mm |
| Laikiklis įrankiui | 6 mm |
| Bendras Ilgis | 57 mm |
| Plunksnos | 4 plunksnų |
| DIN | DIN 844 |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | HSSPM |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS-PM |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Naudojimo vaizdas | Frezavimas iš šono |
| Akcija | Ne |




