50° ∠ D-35mm, D1-72,6mm, d-27mm, Freza nuožulų frezavimui APFT16, Korloy, CEC50-1635RA
Kodas
1-06-051759
986,14 € 814,99 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
KORLOY EUROPE 4 DAYS
4 vnt.
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
0 vnt.
50° ∠ D-35mm, D1-72,6mm, d-27mm, Freza nuožulų frezavimui APFT16, Korloy, CEC50-1635RA
50° ∠ D-35mm, D1-72,6mm, d-27mm, Freza nuožulų frezavimui APFT16, Korloy, CEC50-1635RA Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui50° ∠ D-35mm, D1-72,6mm, d-27mm, Freza nuožulų frezavimui APFT16, Korloy, CEC50-1635RA
50° ∠ D-35mm, D1-72,6mm, d-27mm, Freza nuožulų frezavimui APFT16, Korloy, CEC50-1635RA greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 1-06-051759 |
|---|---|
| Paskirtis | Plienui |
| Gamintojas LOGO | KORLOY |
| Diametras | 35.00 |
| LAIKIKLIO STANDARTAS | d-27 mm |
| Laikiklis įrankiui | d-27 |
| Pjaunanti dalis | 16 mm |
| Plokštelės Kodas Geometrija | APFT1604 |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Serija | CEC |
| Pritaikymas | Aliuminis, Ketus, Titano Lydiniai, Plienas |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Naudojimo vaizdas | Nuožulų frezavimas |
| Akcija | Ne |







Jungtis