4mm, 6/32x6x60, Z1, Freza kietmetalinė prailginta plastiko frezavimui
Kodas
SFMPH4-6-632


TOP
PMMA
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
45,98 € 38,00 €
Vilnius Stock 1 day
10 vnt.
4mm, 6/32x6x60, Z1, Freza kietmetalinė prailginta plastiko frezavimui
4mm, 6/32x6x60, Z1, Freza kietmetalinė prailginta plastiko frezavimui Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui4mm, 6/32x6x60, Z1, Freza kietmetalinė prailginta plastiko frezavimui
4mm, 6/32x6x60, Z1, Freza kietmetalinė prailginta plastiko frezavimui greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | SFMPH4-6-632 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Akrilikas PMMA, plexiglas |
| Pritaikymas | Aliuminio kompozitas, Plastmasė, Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 4.00 |
| Pjaunanti dalis | 6 mm |
| Maksimalus Gylis | 32 mm |
| Laikiklis įrankiui | 6 mm |
| Bendras Ilgis | 60 mm |
| Plunksnos | 1 plunksna |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | PLASTIC-ECO |
| Naudojimo vaizdas | Kiauras frezavimas |
| Akcija | Ne |




