4mm, 22x4x52, YG1, Grąžtas grūdintam plienui 50-70HRC
Kodas
DH500040


H70
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
22,35 € 18,47 €
Vilnius Stock 1 day
3 vnt.
YG Europe stock 3d
100 vnt.
4mm, 22x4x52, YG1, Grąžtas grūdintam plienui 50-70HRC
4mm, 22x4x52, YG1, Grąžtas grūdintam plienui 50-70HRC Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui4mm, 22x4x52, YG1, Grąžtas grūdintam plienui 50-70HRC
4mm, 22x4x52, YG1, Grąžtas grūdintam plienui 50-70HRC greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | DH500040 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Grūdintas |
| Pritaikymas | Grudintas plienas 50 - 70 HRC |
| Užgalandinimas | NO |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 4.00 |
| Gylis x D | 6 x D |
| Pjaunanti dalis | 22 mm |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Bendras Ilgis | 52 mm |
| DIN | Gamintojo |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Serija | DH500 |
| Akcija | Ne |





Jungtis