4mm, 12x6x50, Z-3, Kietmetalio freza, aliuminiui, švariam darbui
Kodas
AL-3E-D4.0-YK30F

N

Vilniaus
sandėlys
sandėlys
14,16 € 11,70 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 2 tik
4mm, 12x6x50, Z-3, Kietmetalio freza, aliuminiui, švariam darbui
4mm, 12x6x50, Z-3, Kietmetalio freza, aliuminiui, švariam darbui Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui4mm, 12x6x50, Z-3, Kietmetalio freza, aliuminiui, švariam darbui
4mm, 12x6x50, Z-3, Kietmetalio freza, aliuminiui, švariam darbui greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | AL-3E-D4.0-YK30F |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | ZCC |
| Paskirtis | Aliuminiui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Varis, Plastmasė |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 4.00 |
| Pjaunanti dalis | 12 mm |
| Maksimalus Gylis | 12 mm |
| Laikiklis įrankiui | 6 mm |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Naudojimo vaizdas | Frezavimas iš šono |
| Akcija | Ne |




