4mm, 12x4x66, HSSCo8, NC-centravimo grąžtas, YG1 - DQ306040
Kodas
DQ306040
21,78 € 18,00 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
0 vnt.
Užsakymo laikas 3dd. Užklausti prieš užsakant.
4mm, 12x4x66, HSSCo8, NC-centravimo grąžtas, YG1 - DQ306040
4mm, 12x4x66, HSSCo8, NC-centravimo grąžtas, YG1 - DQ306040 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui4mm, 12x4x66, HSSCo8, NC-centravimo grąžtas, YG1 - DQ306040
4mm, 12x4x66, HSSCo8, NC-centravimo grąžtas, YG1 - DQ306040 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | DQ306040 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Plienas, Nerūdijantis plienas, Aliuminis |
| Užgalandinimas | 90 laipsnių |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 4.00 |
| Gylis x D | 3 x D |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Pjaunanti dalis | 12 mm |
| Bendras Ilgis | 55 mm |
| DIN | Gamintojo |
| Serija | NO |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSSCo |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Greitapjūvis plienas su 8% kobaltu |
| Akcija | Ne |







Jungtis