4mm 12x4x50, Z2 Kietmetalio freza, plienui, nerūdijančiam
Kodas
HN55S2040


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
9,68 € 8,00 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
4mm 12x4x50, Z2 Kietmetalio freza, plienui, nerūdijančiam
4mm 12x4x50, Z2 Kietmetalio freza, plienui, nerūdijančiam Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui4mm 12x4x50, Z2 Kietmetalio freza, plienui, nerūdijančiam
4mm 12x4x50, Z2 Kietmetalio freza, plienui, nerūdijančiam greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | HN55S2040 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Plienas, Plienas iki 50HRC, Ketus, Nerūdijantis plienas, Aliuminis, Varis, Bronza |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 4.00 |
| Pjaunanti dalis | 12 mm |
| Maksimalus Gylis | 12 mm |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | HN55S4 |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Akcija | Ne |





Jungtis