4mm, 11 x 6w x 55, Z4, ESH595040, Freza plienui iš greitapjūvio plieno SUPER HSS-PM
Kodas
ESH595040


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
10,81 € 8,93 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
YG Europe stock 3d
11 vnt.
Liko 1 tik
4mm, 11 x 6w x 55, Z4, ESH595040, Freza plienui iš greitapjūvio plieno SUPER HSS-PM
4mm, 11 x 6w x 55, Z4, ESH595040, Freza plienui iš greitapjūvio plieno SUPER HSS-PM Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui4mm, 11 x 6w x 55, Z4, ESH595040, Freza plienui iš greitapjūvio plieno SUPER HSS-PM
4mm, 11 x 6w x 55, Z4, ESH595040, Freza plienui iš greitapjūvio plieno SUPER HSS-PM greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | ESH595040 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | NEW |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Bronza, Varis, Nerūdijantis plienas, Ketus, Plienas |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 4.00 |
| Pjaunanti dalis | 11 mm |
| Maksimalus Gylis | 11 mm |
| Laikiklis įrankiui | 6 mm |
| Bendras Ilgis | 55 mm |
| Plunksnos | 4 plunksnų |
| DIN | DIN 844 |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | HSSPM |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS-PM |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Naudojimo vaizdas | Frezavimas iš šono |
| Akcija | Ne |




