45° x 0,2 x 3,175 x 33, Graveris kietmetalinis, SFG45-0.2-33, CARBIDEN
Kodas
SFG45-02-33


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
6,05 € 5,00 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
45° x 0,2 x 3,175 x 33, Graveris kietmetalinis, SFG45-0.2-33, CARBIDEN
45° x 0,2 x 3,175 x 33, Graveris kietmetalinis, SFG45-0.2-33, CARBIDEN Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui45° x 0,2 x 3,175 x 33, Graveris kietmetalinis, SFG45-0.2-33, CARBIDEN
45° x 0,2 x 3,175 x 33, Graveris kietmetalinis, SFG45-0.2-33, CARBIDEN greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | SFG45-02-33 |
|---|---|
| Paskirtis | Medis |
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Pritaikymas | Aliuminis, Plastmasė, Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF |
| Laipsniai | 45 laipsniai |
| Užgalandinimas | 45 laipsnių |
| Diametras | 3.175 |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Laikiklis įrankiui | 3.175 mm. 1/8 In |
| Pjaunanti dalis | 5 mm |
| Maksimalus Gylis | 5 mm |
| Pjaunamoji Dalis | NO |
| Bendras Ilgis | 33 mm |
| Serija | NO |
| Danga | Be Dangos |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Plunksnos | 1 plunksna |
| Naudojimo vaizdas | Graviravimas |
| Akcija | Ne |




