45°, 10mm, d-6, Z2, Freza kietmetalinė V formos, Djtol
Kodas
N2V61045
18,76 € 15,50 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 3 savaitės. Užklausti prieš užsakant.
45°, 10mm, d-6, Z2, Freza kietmetalinė V formos, Djtol
45°, D-10mm, d-6, Z2, Freza kietmetalinė V formos, Djtol Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui45°, 10mm, d-6, Z2, Freza kietmetalinė V formos, Djtol
45°, D-10mm, d-6, Z2, Freza kietmetalinė V formos, Djtol greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | N2V61045 |
|---|---|
| Paskirtis | Medis |
| Gamintojas LOGO | DJTOL |
| Pritaikymas | Dulkių plokštė MDF, Fanera, Medis |
| Laipsniai | 45 laipsniai |
| Užgalandinimas | 45 laipsnių |
| Diametras | 10.00 |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Laikiklis įrankiui | 6 mm |
| Pjaunanti dalis | 15 mm |
| Maksimalus Gylis | 15 mm |
| Pjaunamoji Dalis | NO |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Serija | NO |
| Danga | Be Dangos |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Naudojimo vaizdas | Graviravimas |
| Akcija | Ne |






