44,5mm S-12 L-63 Freza su kietmetalio plokštele rankenėlių frezavimui
Kodas
E116.445.R


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
156,70 € 129,50 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 2 tik
44,5mm S-12 L-63 Freza su kietmetalio plokštele rankenėlių frezavimui
44,5mm S-12 L-63 Freza su kietmetalio plokštele rankenėlių frezavimui Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui44,5mm S-12 L-63 Freza su kietmetalio plokštele rankenėlių frezavimui
44,5mm S-12 L-63 Freza su kietmetalio plokštele rankenėlių frezavimui greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | E116.445.R |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | KLEIN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 44.50 |
| Pjaunanti dalis | 25 mm |
| Maksimalus Gylis | 25 mm |
| Laikiklis įrankiui | 12.70 mm. 1/2 In |
| Bendras Ilgis | 63 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Naudojimo vaizdas | Frezavimas iš šono |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |





Jungtis