4.2x36x6x74, Grąžtas su aušinimu, DIN6537, 5xD, DH452042
Kodas
DH452042


M
TOP
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
79,07 € 65,35 €
Vilnius Stock 1 day
19 vnt.
YG Europe stock 3d
100 vnt.
4.2x36x6x74, Grąžtas su aušinimu, DIN6537, 5xD, DH452042
4.2x36x6x74, Grąžtas su aušinimu, DIN6537, 5xD, DH452042 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui4.2x36x6x74, Grąžtas su aušinimu, DIN6537, 5xD, DH452042
4.2x36x6x74, Grąžtas su aušinimu, DIN6537, 5xD, DH452042 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | DH452042 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Nerūdijančiam |
| Pritaikymas | Nerūdijantis plienas, Ketus, Plienas |
| Užgalandinimas | NO |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 4.20 |
| Gylis x D | 5 x D |
| Pjaunanti dalis | 36 mm |
| Laikiklis įrankiui | 6 mm |
| Bendras Ilgis | 74 mm |
| DIN | DIN 6537 |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Serija | DH452 |
| Akcija | Ne |





Jungtis