3mm, 5x6x50, Z1, Kietmetalio freza su DLC danga, Carbiden
Kodas
DLCAL-D3-6-5


N
TOP
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
31,46 € 26,00 €
Vilnius Stock 1 day
29 vnt.
3mm, 5x6x50, Z1, Kietmetalio freza su DLC danga, Carbiden
3mm, 5x6x50, Z1, Kietmetalio freza su DLC danga, Carbiden Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui3mm, 5x6x50, Z1, Kietmetalio freza su DLC danga, Carbiden
3mm, 5x6x50, Z1, Kietmetalio freza su DLC danga, Carbiden greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | DLCAL-D3-6-5 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Aliuminiui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Plastmasė |
| Danga | DLC Spalvotas |
| Diametras | 3.00 |
| Pjaunanti dalis | 5 mm |
| Maksimalus Gylis | 5 mm |
| Laikiklis įrankiui | 6 mm |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Plunksnos | 1 plunksna |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | ALU-ECO |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Akcija | Ne |




