3mm, R1.5x6x3x50, Z2 Freza kietm. radiusinė, DLC, Carbiden
Kodas
ALB03006050DLC


N
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
15,73 € 13,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
3mm, R1.5x6x3x50, Z2 Freza kietm. radiusinė, DLC, Carbiden
3mm, R1.5x6x3x50, Z2 Freza kietm. radiusinė, DLC, Carbiden Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui3mm, R1.5x6x3x50, Z2 Freza kietm. radiusinė, DLC, Carbiden
3mm, R1.5x6x3x50, Z2 Freza kietm. radiusinė, DLC, Carbiden greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | ALB03006050DLC |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Aliuminiui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Varis, Bronza, Plastmasė |
| Danga | DLC Spalvotas |
| Diametras | 3.00 |
| Pjaunanti dalis | 6 mm |
| Maksimalus Gylis | 6 mm |
| Laikiklis įrankiui | 3 mm |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | R1.50 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | ALU-ECO |
| Naudojimo vaizdas | Profilių frezavimas |
| Akcija | Ne |




