3mm, OZ25-3 (EOC25) spyruoklinis laikiklis, UP 0,008mm, 462E, CARBIDEN
Kodas
EOC25BD03
14,52 € 12,00 €
Vilnius Stock 1 day
3 vnt.
3mm, OZ25-3 (EOC25) spyruoklinis laikiklis, UP 0,008mm, 462E, CARBIDEN
3mm, OZ25-3 (EOC25) spyruoklinis laikiklis, UP 0,008mm, 462E, CARBIDEN Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui3mm, OZ25-3 (EOC25) spyruoklinis laikiklis, UP 0,008mm, 462E, CARBIDEN
3mm, OZ25-3 (EOC25) spyruoklinis laikiklis, UP 0,008mm, 462E, CARBIDEN greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | EOC25BD03 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| LAIKIKLIO STANDARTAS | OZ 462E EOC |
| Įrankio laikiklis | 3 mm |
| Laikiklis įrankiui | 3 mm |
| DIN | DIN 6388B |
| ILGIS | 52 mm |
| Cangės išorinis Diametras | 35.05 mm |
| Bendras Ilgis | 52 mm |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Paskirtis | Universalus |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |






