3mm, Freza plastiko frezavimui poliruota, 12x4x50 Z1, SFMP3/4-12
Kodas
SFMP3-4-12


TOP
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
13,31 € 11,00 €
Vilnius Stock 1 day
22 vnt.
3mm, Freza plastiko frezavimui poliruota, 12x4x50 Z1, SFMP3/4-12
3mm, Freza plastiko frezavimui poliruota, 12x4x50 Z1, SFMP3/4-12 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui3mm, Freza plastiko frezavimui poliruota, 12x4x50 Z1, SFMP3/4-12
3mm, Freza plastiko frezavimui poliruota, 12x4x50 Z1, SFMP3/4-12 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | SFMP3-4-12 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Akrilikas PMMA, plexiglas |
| Pritaikymas | Aliuminis, Aliuminio kompozitas, Plastmasė, Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 3.00 |
| Pjaunanti dalis | 12 mm |
| Maksimalus Gylis | 12 mm |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Plunksnos | 1 plunksna |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | PLASTIC-ECO |
| Naudojimo vaizdas | Kiauras frezavimas |
| Akcija | Ne |





Jungtis