3mm, D-41mm, T-Tipo Freza medienai Z4, SISTEMI KLEIN
Kodas
C173.030.R


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
84,46 € 69,80 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 2 tik
3mm, D-41mm, T-Tipo Freza medienai Z4, SISTEMI KLEIN
3mm, D-41mm, T-Tipo Freza medienai Z4, SISTEMI KLEIN Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui3mm, D-41mm, T-Tipo Freza medienai Z4, SISTEMI KLEIN
3mm, D-41mm, T-Tipo Freza medienai Z4, SISTEMI KLEIN greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | C173.030.R |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | KLEIN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Plastmasė, Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 41.00 |
| Pjaunanti dalis | 3 mm |
| Maksimalus Gylis | 3 mm |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Bendras Ilgis | 44 mm |
| Plunksnos | 4 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |




