3mm, 4/22x4x50, Z1, Freza kietmetalinė prailginta plastiko frezavimui
Kodas
SFMPH3-4-422


TOP
PMMA
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
29,04 € 24,00 €
Vilnius Stock 1 day
10 vnt.
3mm, 4/22x4x50, Z1, Freza kietmetalinė prailginta plastiko frezavimui
3mm, 4/22x4x50, Z1, Freza kietmetalinė prailginta plastiko frezavimui Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui3mm, 4/22x4x50, Z1, Freza kietmetalinė prailginta plastiko frezavimui
3mm, 4/22x4x50, Z1, Freza kietmetalinė prailginta plastiko frezavimui greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | SFMPH3-4-422 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Akrilikas PMMA, plexiglas |
| Pritaikymas | Aliuminio kompozitas, Plastmasė, Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 3.00 |
| Pjaunanti dalis | 4 mm |
| Maksimalus Gylis | 22 mm |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Plunksnos | 1 plunksna |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | PLASTIC-ECO |
| Naudojimo vaizdas | Kiauras frezavimas |
| Akcija | Ne |




