3mm 25x25mm, Dešinis laikiklis, išorinio griovelio tekinimo MGMN plokštelei
Kodas
MGEHR2525-3


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
73,93 € 61,10 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
3mm 25x25mm, Dešinis laikiklis, išorinio griovelio tekinimo MGMN plokštelei
3mm 25x25mm, Dešinis laikiklis, išorinio griovelio tekinimo MGMN plokštelei Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui3mm 25x25mm, Dešinis laikiklis, išorinio griovelio tekinimo MGMN plokštelei
3mm 25x25mm, Dešinis laikiklis, išorinio griovelio tekinimo MGMN plokštelei greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | MGEHR2525-3 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Maksimalus Gylis | 18 mm |
| Paskirtis | Plienui |
| Griovelio Plotis | 3.00mm |
| Plokštelės Laikiklis | MG |
| Laikiklis mm | 25 x 25 mm |
| Bendras Ilgis | 150 mm |
| Kryptis | Dešininis |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |




