3mm, 15x4x50, Briaunų freza 90° kampui frezuoti, su TiAIN danga, Z4, Carbiden
Kodas
CTCDAC20103


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
48,40 € 40,00 €
Vilnius Stock 1 day
5 vnt.
3mm, 15x4x50, Briaunų freza 90° kampui frezuoti, su TiAIN danga, Z4, Carbiden
3mm, 15x4x50, Briaunų freza 90° kampui frezuoti, su TiAIN danga, Z4, Carbiden Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui3mm, 15x4x50, Briaunų freza 90° kampui frezuoti, su TiAIN danga, Z4, Carbiden
3mm, 15x4x50, Briaunų freza 90° kampui frezuoti, su TiAIN danga, Z4, Carbiden greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | CTCDAC20103 |
|---|---|
| Paskirtis | Plienui |
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Pritaikymas | Plienas, Nerūdijantis plienas, Aliuminis |
| Laipsniai | 45 laipsniai |
| Užgalandinimas | 45 laipsnių |
| Diametras | 3.00 |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Pjaunanti dalis | 15 mm |
| Maksimalus Gylis | 15 mm |
| Pjaunamoji Dalis | NO |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Serija | NO |
| Danga | TiCN |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Naudojimo vaizdas | Nuožulų frezavimas |
| Akcija | Ne |




