3mm, 12x3x38, Z1, Freza trumpa kietmetalinė plastiko frezavimui
Kodas
SFMP3-12


TOP
PMMA
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
12,10 € 10,00 €
Vilnius Stock 1 day
11 vnt.
3mm, 12x3x38, Z1, Freza trumpa kietmetalinė plastiko frezavimui
3mm, 12x3x38, Z1, Freza trumpa kietmetalinė plastiko frezavimui Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui3mm, 12x3x38, Z1, Freza trumpa kietmetalinė plastiko frezavimui
3mm, 12x3x38, Z1, Freza trumpa kietmetalinė plastiko frezavimui greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | SFMP3-12 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Akrilikas PMMA, plexiglas |
| Pritaikymas | Aliuminio kompozitas, Plastmasė, Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 3.00 |
| Pjaunanti dalis | 12 mm |
| Maksimalus Gylis | 12 mm |
| Laikiklis įrankiui | 3 mm |
| Bendras Ilgis | 38 mm |
| Plunksnos | 1 plunksna |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | PLASTIC-ECO |
| Naudojimo vaizdas | Kiauras frezavimas |
| Akcija | Ne |




