3mm, 10x3x39, Z1, Freza švariam plastiko frezavimui
Kodas
5110300
21,02 € 17,37 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
3mm, 10x3x39, Z1, Freza švariam plastiko frezavimui
3mm, 10x3x39, Z1, Freza švariam plastiko frezavimui Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui3mm, 10x3x39, Z1, Freza švariam plastiko frezavimui
3mm, 10x3x39, Z1, Freza švariam plastiko frezavimui greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 5110300 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Plastmasė |
| Pritaikymas | Aliuminis, Bronza, Varis, Plastmasė, Medis |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 3.00 |
| Pjaunanti dalis | 10 mm |
| Maksimalus Gylis | 10 mm |
| Laikiklis įrankiui | 3 mm |
| Bendras Ilgis | 39 mm |
| Plunksnos | 1 plunksna |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |







Jungtis