38mm, freza medienos paviršiaus frezavimui su keičiamomis plokštelėmis
Kodas
FTP054-038.012.12


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
109,38 € 90,40 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
38mm, freza medienos paviršiaus frezavimui su keičiamomis plokštelėmis
38mm, freza medienos paviršiaus frezavimui su keičiamomis plokštelėmis Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui38mm, freza medienos paviršiaus frezavimui su keičiamomis plokštelėmis
38mm, freza medienos paviršiaus frezavimui su keičiamomis plokštelėmis greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | FTP054-038.012.12 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 38.00 |
| Pjaunanti dalis | 12 mm |
| Maksimalus Gylis | NO |
| Laikiklis įrankiui | 12 mm |
| Bendras Ilgis | 85 mm |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Naudojimo vaizdas | Paviršiau frezavimas |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |





Jungtis