35mm, 10x70, Dešinis grąžtas medienai, Carbiden
Kodas
A302P-350


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
30,53 € 25,23 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 2 tik
35mm, 10x70, Dešinis grąžtas medienai, Carbiden
35mm, 10x70, Dešinis grąžtas medienai, Carbiden Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui35mm, 10x70, Dešinis grąžtas medienai, Carbiden
35mm, 10x70, Dešinis grąžtas medienai, Carbiden greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | A302P-350 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Užgalandinimas | NO |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 35.00 |
| Laikiklis įrankiui | 10 mm |
| Pjaunanti dalis | 40 mm |
| Bendras Ilgis | 70 mm |
| Serija | NO |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Akcija | Ne |




