3,0mm, 12,6x6x50 grąžtas kietmetalinis, 2xD, užgaląstas 180°, Korloy
Kodas
1-04-034695
40,00 € 33,06 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
KORLOY EUROPE 4 DAYS
0 vnt.
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
22 vnt.
3,0mm, 12,6x6x50 grąžtas kietmetalinis, 2xD, užgaląstas 180°, Korloy
3,0mm, 12,6x6x50 grąžtas kietmetalinis, 2xD, užgaląstas 180°, Korloy Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui3,0mm, 12,6x6x50 grąžtas kietmetalinis, 2xD, užgaląstas 180°, Korloy
3,0mm, 12,6x6x50 grąžtas kietmetalinis, 2xD, užgaląstas 180°, Korloy greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 1-04-034695 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | KORLOY |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Nerūdijantis plienas, Plienas |
| Užgalandinimas | 180 laipsnių |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 3.00 |
| Gylis x D | 2 x D |
| Pjaunanti dalis | 12.6 mm |
| Laikiklis įrankiui | 6 mm |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| DIN | Gamintojo |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Serija | MSFDH |
| Akcija | Ne |







Jungtis