2mm x 1,5, MD10, GEFL2010-D Griovelio tekinimo plokštelė, Carbiden
Kodas
GEFL2010-D-MPS20


P
TOP
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
21,78 € 18,00 €
Vilnius Stock 1 day
18 vnt.
2mm x 1,5, MD10, GEFL2010-D Griovelio tekinimo plokštelė, Carbiden
2mm x 1,5, MD10, GEFL2010-D Griovelio tekinimo plokštelė, Carbiden Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui2mm x 1,5, MD10, GEFL2010-D Griovelio tekinimo plokštelė, Carbiden
2mm x 1,5, MD10, GEFL2010-D Griovelio tekinimo plokštelė, Carbiden greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | GEFL2010-D-MPS20 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Plienui |
| Griovelio Plotis | 2.00mm |
| Pjaunanti dalis | 4.5 mm |
| Pritaikymas | Plienas, Nerūdijantis plienas, Aliuminis |
| Danga | Su Danga |
| Radiusas | R0.10 |
| Bendras Ilgis | 16 mm |
| Plokštelės Laikiklis | GEFL |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Kryptis | Kairinis |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |




