2mm, 4x15x65, Z1, Freza plastikui, medienai, kompozitinėms medžiagoms
Kodas
5310200E
43,39 € 35,86 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
2mm, 4x15x65, Z1, Freza plastikui, medienai, kompozitinėms medžiagoms
2mm, 4x15x65, Z1, Freza plastikui, medienai, kompozitinėms medžiagoms Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui2mm, 4x15x65, Z1, Freza plastikui, medienai, kompozitinėms medžiagoms
2mm, 4x15x65, Z1, Freza plastikui, medienai, kompozitinėms medžiagoms greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 5310200E |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | PVC Plastikas |
| Pritaikymas | Plastmasė, Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF |
| Danga | Poliruota vija |
| Diametras | 2.00 |
| Pjaunanti dalis | 15 mm |
| Maksimalus Gylis | 15 mm |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Bendras Ilgis | 60 mm |
| Plunksnos | 1 plunksna |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | PLASTIC-PROFI |
| Akcija | Ne |







Jungtis