25x16-45 Įvorė tekinimo staklėms, Eroglu, 709.25.16.45
Kodas
709.25.16.45
45,98 € 38,00 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
EROGLU
25 vnt.
25x16-45 Įvorė tekinimo staklėms, Eroglu, 709.25.16.45
25x16-45 Įvorė tekinimo staklėms, Eroglu, 709.25.16.45 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui25x16-45 Įvorė tekinimo staklėms, Eroglu, 709.25.16.45
25x16-45 Įvorė tekinimo staklėms, Eroglu, 709.25.16.45 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 709.25.16.45 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | EROGLU |
| LAIKIKLIO STANDARTAS | WELDON-25 |
| Įrankio laikiklis | Weldon 16 mm |
| Laikiklis įrankiui | 16 mm |
| DIN | Gamintojo |
| ILGIS | 45 mm |
| Cangės išorinis Diametras | NO |
| Bendras Ilgis | 45 mm |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Paskirtis | Plienui |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |







Jungtis