22mm, 38 x 20w x 104, Z4, ESH595220, Freza plienui iš greitapjūvio plieno SUPER HSS-PM
Kodas
ESH595220


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
45,63 € 37,71 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
YG Europe stock 3d
3 vnt.
Liko 1 tik
22mm, 38 x 20w x 104, Z4, ESH595220, Freza plienui iš greitapjūvio plieno SUPER HSS-PM
22mm, 38 x 20w x 104, Z4, ESH595220, Freza plienui iš greitapjūvio plieno SUPER HSS-PM Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui22mm, 38 x 20w x 104, Z4, ESH595220, Freza plienui iš greitapjūvio plieno SUPER HSS-PM
22mm, 38 x 20w x 104, Z4, ESH595220, Freza plienui iš greitapjūvio plieno SUPER HSS-PM greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | ESH595220 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | NEW |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Bronza, Varis, Nerūdijantis plienas, Ketus, Plienas |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 22.00 |
| Pjaunanti dalis | 38 mm |
| Maksimalus Gylis | 38 mm |
| Laikiklis įrankiui | 20 mm |
| Bendras Ilgis | 104 mm |
| Plunksnos | 4 plunksnų |
| DIN | DIN 844 |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | HSSPM |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS-PM |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Naudojimo vaizdas | Frezavimas iš šono |
| Akcija | Ne |




